Бившиот сопруг на Тања Савиќ ги шокираше сите: Прашајте го градоначалникот, кога ја бакнува мојата сопруга дали…

November 15, 2021 естрадаплус 0

Душан Јованчевиќ му се закани на градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, новото момче на неговата се’ уште законска сопруга Тања Савиќ. Сопругот на пејачката, […]

Народот бара Пандев да се врати за баражот: Се огласи и самиот Горан – еве што порача за тоа

November 15, 2021 естрадаплус 0

Многумина беа скептици дека по повлекувањето на Горан Пандев од репрезентацијата, Македонија ќе се соочи со проблеми и нема да го повтори успехот од пласманот […]

Милица Павловиќ открила зошто се предомислил Бјелогрлиќ и не и дал улога во филмот „Тома“

November 15, 2021 естрадаплус 0

Популарната пејачка Милица Павловиќ неодамна се проба и како актерка во серијата „Пејачка“, во која ја толкувала главната улога, а имала и понуда за улога во филмот […]