Погледнете како беше облечена фолк дивата Сузана Гавазова на шоуто “Нови и млади”

November 5, 2021 естрадаплус 0

Сузана Гавазова не престанува да изненадува. Атрактивната струмичанка знае како да ги одржува своето тело и својот имиџ, па затоа во секоја прилика го негува стилот […]