“СВИРЕТЕ МИ ТРУБАЧИ” Е НАЈНОВАТА ПЕСНА ЗА КОЈА СЕ СНИМАШЕ СПОТ НА АЛЕКСАНДАР ТАЛЕСКИ

November 9, 2021 естрадаплус 0

Фолк пејачот Александар Талески во неделата снимаше спот за неговата најнова песна насловена Свирете ми трубачи,спотот се снимаше на повеќе локации во Скопје ,во спотот […]

Скандал на снимање! Теа Таировиќ излета од студио поради прашање за експлицитното видео

November 9, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Теа Таировиќ (25) денеска, 8 ноември, го напуштила снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд Специјал“ поради прашања за експлицитната снимка, дознава Телеграф.рс. Водителот Синиша […]