НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ, ОД ЛУКСУЗ НИ ТРАГА Лепа Брена оди вака во шопинг кога е во Белград

December 30, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Лепа Брена снимена е во непрепознатливо издание. Екипа на емисијата “Папарацо лов“ ја фатиле Лепа Брена додека извршувала дневни обврски, но под неколку слоја […]

Милан Станковиќ: Преку нас водат Трета светска војна – Не им верувам на вакцините против короната

December 30, 2021 естрадаплус 0

Пејачот Милан Станковиќ со месеци води кампања против вакцинирањето, а коронавирусот го смета за измислена зло на светските моќници-накази.              […]