СНЕЖАНА ЃУРИШИЌ ЗЕМА ПО 1.000 ЕВРА ОД ПЕСНАТА! Карајлиќ откри на која негова песна народњаците најмногу заработуваат

December 13, 2021 естрадаплус 0

Неле Карајлиќ, некогашен фронтмен на легендарната сараевска група „Забрането пушење“ во емисијата „Скенирање“ на ТВ Курир откри на која негова песна народњаците најмногу заработуваат. Од […]