НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ, ОД ЛУКСУЗ НИ ТРАГА Лепа Брена оди вака во шопинг кога е во Белград

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Лепа Брена снимена е во непрепознатливо издание.

Екипа на емисијата “Папарацо лов“ ја фатиле Лепа Брена додека извршувала дневни обврски, но под неколку слоја зимска гардароба минувачите не ја препознале.

Таа пред неколку дена пазарела работи за дома за престојните празници.

Брена сама отишла до една продавница за мебел и бела техника, каде што купила нов апарат за кафе.
Потоа отишла до маркет, од каде што излегла со полни раце кеси, кои ги сместила во гепек.

Брена на себе имала без панталони, син џемпер, зимска јакна, чизми, капа и шал, и никој од минувачите не сватиле дека покрај нив поминува една од најголемите балкански ѕвезди.

Please follow and like us:
Pin Share