(Видео) Бившиот и умре од глад на улица, неа ја бркале лихвари, а со години никој не знае каде е Викторија

December 29, 2021 естрадаплус 0

Рокеркта Снежана Мишковиќ Викторија се повлече од јавниот живот по учеството во реалното шоу „Задруга“, а ретко кој знае дека нејзиниот живот во младоста бил […]