Имал проблеми во бракот, па си викнал проститутка: Кога видел која го пречека на вратата, за малку ќе добиел срцев удар

December 14, 2021 естрадаплус 0

Еден човек ангажирал проститутка за заедно да ја минат ноќта во изнајмена хотелска соба. Меѓутоа, кога таа се појавила следел шок за двајцата. Имено, кога […]

Не сакаше да го нокаутира, па побара од противничкиот тим да ја предадат борбата

December 14, 2021 естрадаплус 0

Василиј Ломаченко имаше фантастична борба во Њујорк во која лесно го совлада Ричард Коми. Украинецот, двократен олимписки победник, доминираше од почетокот на борбата. Коми сепак […]