„Срцето ми е во Бања Лука“: Тања Савиќ конечно призна дека е во врска со градоначалникот!

Please follow and like us:
Pin Share

Потоа шокираше со изјава која сите ги стаписа: „Сакам девојче!“

Многу се шпекулираше за овој однос помеѓу пејачката Тања Савиќ и градоначалникот Драшко Станивуковиќ, но сега е се јасно!

Тања Савиќ за прв пат опуштено зборуваше за нивната релација, дури кажа дека сака да роди и девојче, но она што е најважно, го изјави следново

https://www.instagram.com/p/CWA5ErLMovd/?utm_source=ig_embed&ig_rid=45be4caa-75dc-43c1-b692-399c7d294d61

На мене ми е срцето во Бања Лука, исто така и во Приједор, бидејќи таму живее девојката која ја води мојата фан страница

На прашањето на новинарите каде е во моментов нејзиното момче таа кажа дека јавноста дури подобро од неа знае каде е тој во моментов.

Додаде и дека уште некоја година само господ да и даде здравје, сакала да си роди едно девојче кое ќе пее како мајка си.

Please follow and like us:
Pin Share