Ковачевиќ се ожени со поранешната сопруга на Богдан Срејовиќ? Популарниот пејач прозборе за тајната венчавка!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Саша Ковачевиќ ужива во врската со мисицата Зорана Тасовац, а сега и прозборе за нивниот однос. Тој реши да открие некои работи кои досега беа […]

Цеца и Рада денес гордо ги покажуваат забите, а некогаш ги криеле – ПОГЛЕДНЕТЕ како изгледале пред да стават порцелан!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Можеби интервенцијата не е голема, но може да направи голема разлика што се гледа и од фотографиите. Цеца Ражнатовиќ, Лепа Брена и Јелена Карлеуша се […]

Не сум кукавица: Милица Павловиќ се соблече среде емисија во живо, а тоа како продолжи да гостува ги остави сите подзинати (ВИДЕО)

September 15, 2021 естрадаплус 0

Српската пејачка Милица Павловиќ за време на гостувањето во емисијата „Амиџи шоу“ направи предизвик кој буквално ќе се зборува уште долго. Имено Павловиќ доби предизвик […]

Ова не е протест, ова се луѓе кои излегле во Охрид на плоштад да ги видат актерите кои ги толкуваат улогите на Касандра и Ранду!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Немам проблем со тоа што олкав број луѓе излегле да ги поздрават своите херои од малите екрани, но проблемот е во тоа што никогаш не […]