ВИДЕО +18 ЖЕШКА СЦЕНА во која уживала ЦЕЛА УЛИЦА! Се заиграле на прозор, ги гледала цела улица

September 10, 2021 естрадаплус 0

Оваа неверојатна сцена доаѓа од соседството и е снимена на хотелски прозорец. Видеото го направиле дами кои очигледно работат во зградата спроти хотелот и кои […]

Добрила Ивановска Чабриќ, харизматичната Македонка, која пред 3 години победи на популарното шоу “Никогаш не е доцна”повредена во сообркајна несреќа!?

September 10, 2021 естрадаплус 0

На 09.09.2021 во 20.40 часот во СВР Охрид било пpиjaвено дека на магистралниот пат Ресен-Охрид, на влезот за с.Свиништа, патничко моторно возило „опел“ со гевгелиски […]