Оваа Македонка беше симбол за природна убавина: Денес изгледа сосема поинаку – како кукла (ФОТО)

September 5, 2021 естрадаплус 0

Елеонора Миљковиќ е убавата Македонка која беше дел од „Задруга“. Таа ја освои публиката на Балканот со својата природна убавина. Работи како модел, а се […]

Неда Украден: „Го оставив младоженецот пред денот на венчавката“

September 5, 2021 естрадаплус 0

Популарната пејачка Неда Украден одговараше на кратки прашања што ѝ ги постави новинарот на „Блиц“, притоа откривајќи многу интересни и непознати детали од својот живот и кариера. […]