Погледнете како беше облечена фолк дивата Сузана Гавазова на шоуто “Нови и млади”

Please follow and like us:
Pin Share

Сузана Гавазова не престанува да изненадува. Атрактивната струмичанка знае како да ги одржува своето тело и својот имиџ, па затоа во секоја прилика го негува стилот што најмногу ќе и го истакне и потенцира сексапилот.

Сузана ѓи шармираше дел од натпреварувачите Гавазова целата променета во бело, од раменици до петици, во бел комплет од топ со долги ракави и голо меше и тесни хеланки од истиот дезен, кој на неа стои како „залиен“!

Инаку Талент шоуто започна со снимање и од средината на месецов започнува со премиерно прикажување на тв ,во шоуто се пее исклучиво Македонска фолк музика и засега интересот за ова шоу е преголем.

Please follow and like us:
Pin Share