Еве како изгледа ќерката на Драгана Мирковиќ, објавена нејзина нова фотографија – ја бараат за манекенка, личи на пејачката!

August 23, 2021 естрадаплус 0

Ќерката на Драгана Мирковиќ, Мануела, не ја гледаме често во јавноста, а неодамна се појави фотографија од која може да се види дека пораснала во […]

Фолк пејачот Дарко Стојаноски ја смена професијата ,од сега ќе сади компири

August 23, 2021 естрадаплус 0

Фолк пејачот Дарко Стојаноски имаше полна агенда со настапи ова лето ,свадби ,семејни прослави,настапи по ресторани ,а најпопуларен и најзафатен беше по реканскиот крај ,за […]

ГАВАЗОВА СО САША ПОПОВИЌ ВО БЕЛГРАД, ФАНОВИТЕ ВЕЛАТ ЕВЕ ЈА НОВАТА ЅВЕЗДА НА ГРАНД

August 23, 2021 естрадаплус 0

Фолк-пејачката Сузана Гавазова викендов во Белград пееше на свадбата што ја организираше еден од најбогатите Срби, бизнисменот Свето Тодоровиќ. Таа на свадбата се сликаше со […]

Дали е можно да има толкаво богатство – Цеца спие над огромна милионска сума на пари, ќе ја пребројувате неколку пати

August 23, 2021 естрадаплус 0

Светски познатиот сајт „Celebrity net worth“ откри колку мпари се „тешки“ се многу познати лица, меѓу кои и некои балкански ѕвезди како српската фолк дива […]

Босанац си оди од „Ѕвездите на Гранд“? Нема повеќе да го гледаме во шоуто заради оваа жена!

August 23, 2021 естрадаплус 0

Драган Стојковиќ Босанац наводно нема да биде дел од тимот во новата сезона во „Ѕвездите на Гранд“. Како што објавија српските медиуми, познатиот пејач можеби […]

ЛУЃЕ И НАСТАНИ Легендарниот Здравко Чолиќ прозборел за постарата ќерка: „Уна сега е попопуларна од мене, има и фанови!“

August 23, 2021 естрадаплус 0

егендарниот Здравко Чолиќ ја прокоментирал популарноста на постарата ќерка Со децении наназад Здравко Чолиќ важи за еден од најистакнатите пејачи, но последниве месеци сè повеќе се зборува […]

Таа е една од најубавите жени на светот, а од 18 години е вљубена во него: 25 години разлика не претставуваат проблем за нив

August 23, 2021 естрадаплус 0

Многумина тврдат дека нивната љубов, и покрај разликата во годините, е како од филм Славната двојка моментално ужива на Сардинија, а ја шетаат на луксузна […]