Направиле ДНК тест од шала, па научија СТРАШНА ВИСТИНА: Сопругата му објасни на својот сопруг дека не го изневерила, а еве како дошло до тоа! (ФОТО)

August 29, 2021 естрадаплус 0

Двојката, Дона и Венус Johnsonонсон од Јута, одлучија да купат домашен ДНК тест за да се забавуваат, меѓутоа, не се шегуваа кога ги видоа резултатите. […]

Тој украл коњ и го однел во СПАЛНА СОБА: Кога влегле полицајците, биле запрепастени од глетката…

August 29, 2021 естрадаплус 0

Полицијата била информирана дека тој поминал низ улицата со својот коњ и го однел во неговата куќа, пишува Унилад. Полицајците стапиле во контакт со неговиот […]

21 годишниот син на Лукас ја запроси девојката – пејачот особено ќе „полуди“ кога ќе го слушне нејзиното име, има лошо искуство…

August 29, 2021 естрадаплус 0

Помладиот син на Аца Лукас, Андреј Вуксановиќ ја запроси својата девојка Соња, пренесуваат српските медиуми. Андреј кој исто така се занимава со музика како и […]

Џорџе би дал се за бакшиш ОД 2.000 ЗА СОВЕТ од 10.000 евра! Џани е лут поради својот колега и призна што прават другите на СЛАВИТЕ!

August 29, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Радиша Трајковиќ Đани жестоко го навреди својот колега Đорѓе Давид, кој претходно му замери затоа што заради пари исфрли алкохол од валкана чевли вредна […]