МОМЧЕТО НА ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЌ ВО СОЛЗИ ИТНО ЈА НАПУШТА СРБИЈА: И двајцата не можат да си дојдат на себе! (ВИДЕО)

August 25, 2021 естрадаплус 0

Тој ја напушта Србија, а сите зборуваат за гестот на пејачката. Момчето на Теодора Џехверовиќ, Нино Челебиќ, наскоро ќе ја напушти Србија и ќе замине […]

Луна Џогани го покажа стомакот два месеци по породувањето – фановите во неверување од нејзиниот изглед, не носеше ниту градник (ФОТО)

August 25, 2021 естрадаплус 0

Младата пејачка и победничка на едно реално шоу Луна Џогани се породи на 15 јуни годинава, а од тогаш  вредно работеше на тоа да си […]

„Машки спонзоруши ИМ СЕ ЛЕПАТ НА ПЕЈАЧКИТЕ КОИ ПРАВАТ ПАРИ“ – Тања Савиќ откри дали има спонзор

August 25, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Тања Савиќ последните денови  се најде во центарот на скандал кога сподели видео од луксузно возило на четири тркала кое вози брзо низ населен […]

Милица Павловиќ го остави машкиот пол буквално без воздишка: Пејачката во жолто бикини го помати умот на нејзините фанови (ФОТО)

August 25, 2021 естрадаплус 0

Сите што ја следат Милица Павловиќ на Инстаграм знаат дека пејачката нема проблем да ги истакне женските атрибути во преден план. Дека Милица се грижи […]