ВЕСЕЛБА ВО ДОМОТ НА ПРИЈОВИЌ И ФИЛИП! Честитки од сите страни – се огласија Брена и мајката на пејачката: „Нека овој ден те развесели“ (ФОТО)

August 19, 2021 естрадаплус 0

Филип Живојиновиќ го слави својот 36 -ти роденден, а неговата сопруга Александра Пријовиќ јавно му го честиташе прекрасниот ден со емотивна порака. – Среќен роденден […]

ЛУЃЕ И НАСТАНИ Заеднички живот- Богдан се сели во вилата кај Цеца, парот веќе избра мебел затоа што планираат да реновираат

August 19, 2021 естрадаплус 0

Речиси нема никој да не знае дека Цеца овие денови замина на одмор со своето ново момче Богдан Срејовиќ. Парот заминал за Црна Гора, а […]

Никогаш нема да погодите какво образование имаат познатите пејачи: Особено кога ќе дознаете кое школо го има завршено Цеца ќе подзинете

August 19, 2021 естрадаплус 0

Вечното прашање кое ги следи естрадните пејачи во регионот без разлика на тоа колку се познати е какво образование имаат тие завршено? Одговорот секако е […]

ЛУЃЕ И НАСТАНИ „За Брена ме врзуваат 2 страшни работи“: Драгана Мирковиќ досега нема зборувано за ова!

August 19, 2021 естрадаплус 0

Драгана Мирковиќ е една од ретките пејачки што имаат бројни искрени пријатели на естрадата. И со Лепа Брена со децении е во одлични односи, а често се среќаваат […]

СЕКС СОВЕТИ Каприс Буре: „Сексот е само 10 минути од вашиот живот! Не можете да му кажете на сопругот дека сте уморни или дека ве боли глава!

August 19, 2021 естрадаплус 0

Американската актерка и манекенка изненадила со изјавата дека жената никогаш не треба да му каже „не“ на мажот кога станува збор за секс Каприс Буре […]

Повторно излезе од дома без градник на себе – Ана Кораќ буквално ги остави мажите подзинати, од глетката нема да ви биде добро (ФОТО)

August 19, 2021 естрадаплус 0

Српската старлета Ана Кораќ повторно ги шокираше следбениците на социјалните мрежи поради нејзината најнова фотографија. Кораќ повторно се реши да излезе од дома без градник […]

ФОТО: За еден ден 11 милиони лајкови- Кајли позираше во бикини и покажа брутална фигура

August 19, 2021 естрадаплус 0

Кајли Џенер дефинитивно знае како да го привлече вниманието. Реалити ѕвездата едноставно обожува да споделува фотографии на кои позира во разголено издание. Неодамна таа повторно […]

СО БОЖЕСТВЕНОТО ТЕЛО ИМ ГО ЗАМАТИ УМОТ НА МАЖИТЕ Милица Павловиќ се појави во најнеобичен стајлинг на настап во Белград (ФОТО)

August 19, 2021 естрадаплус 0

Младата музичка sвезда Милица Павловиќ синоќа одржа спектакуларен настап во клуб во Белград, а на многумина им го помати умот со својот стајлинг. Милица блесна […]