Нина скршена од болка: Мојата Славица почина, ракот зеде совршено здрава жена за само неколку месеци! (ФОТО)

August 26, 2021 естрадаплус 0

Мајката на познатата српска актерка, модел и водителка Нина Сеничар ја загуби битката што ја водеше против најтешката болест. Нина, која не ја откри на […]

Ги дуваше роденденските свеќички со својата најголема поддршка – нема да поверувате колку години наполни Рада Манојловиќ (ФОТО)

August 26, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Рада Манојловиќ вчера го прослави својот 36-ти роденден, а пријателите и семејството и приреди несекојдневно изненадување што пејачката го објави на својот Инстаграм профил. […]

Задникот во прв план: Теа Таировиќ со „жешка“ фотографија од теретана го запали цел Инстаграм (ФОТО)

August 26, 2021 естрадаплус 0

Популарноста на Теа Таировиќ не опаѓа, ниту поради хитот што го објави и кој се прошири низ Балканот со огромна брзина, ниту поради интимните снимки […]

Македонците ја обожаваа Росалинда! Ѕвездата на теленовелите го прослави својот 50-ти роденден и изгледа подобро од било кога (ФОТО)

August 26, 2021 естрадаплус 0

Македонија се сретна и се вљуби во мексиканската актерка и пејачка Талија во серијата Росалинда, во која таа го играше главниот лик. По големиот успех […]