Ален Исламовиќ и Тифа се степале на концерт во Белград – Пејачите на Бијело Дугме не сакаат очи да си видат!

August 20, 2021 естрадаплус 0

Пејачите на Бијело Дугме, Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ -Тифа за малку ќе се степале за време на концертот на групата на „Пиво фест“ во Белград. Меѓу […]

ГРАНД ВО ФРКА : Даночно затајување се заканува со затвор од 3 до 10 години! А жирито може да се повреди доколку не соработуваат

August 20, 2021 естрадаплус 0

Дали треба да има кривична постапка и осуда за затајување данок при плаќање надоместоци на членовите на поротата во „Гранд продукција“, која е дел од […]

ГРАНА ИЗМАМА! ЛУКАС ЗА КУРИР: Го видов Поповиќ како ги плаќа пејачите во готово! И еве што му призна Шерифовиќ на Мирковиќ, ШОК!

August 20, 2021 естрадаплус 0

Клопчето почна да се разоткрива толку многу што дојдовме до заклучок дека Гранд продукција, која работи во рамките на Обединетите медиуми во сопственост на Драган […]

Познат фудбалер и се додворувал на српската старлета, па таа го објави разговорот и ја „тагна“ неговата сопруга (ФОТО)

August 20, 2021 естрадаплус 0

Контроверзната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Мина Врбачки тврди оженетиот српски фудбалер од Војводина, Владимир Ковачевиќ флертувал со неа на Инстаграм, а како доказ за […]

Северина и Игор се разведоа

August 20, 2021 естрадаплус 0

Во петокот, пејачката Северина и менаџерот Игор Којиќ наводно се разведоа, а спогодбата за развод беше официјализирана пред судот во Загреб. Како што пишува „Република.рс“, […]

Нашата позната пејачка момчето тајно ја снимаше и фотките ги објави на Инстаграм – фановите во шок, има тело од милион долари!

August 20, 2021 естрадаплус 0

Младата Антониа ужива на плажа, а нејзиното момче тајно ја снимаше. Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска, деновиве ги поминува на одмор на плажа а […]