ВИДЕО: Згодната аптекарка Ана излезе од колосек на работното место- ја раскопча униформата и…

August 30, 2021 естрадаплус 0

Српската аптекарка Ана Милановиќ сподели ново видео и ги „запали“ социјалните мрежи. Ана Милановиќ од Крагуевац и привлечна аптекарка, која не можеше да претпостави дека […]

ЌЕ УМРАМ ГЛАДНА И ДЕБЕЛА! Сека Алексиќ никогаш поискрена за борбата со килограмите

August 30, 2021 естрадаплус 0

Сека Алексиќ за вишокот килограми. И додека полека се подготвува за втората сезона на кулинарскиот натпревар „Мајки и снајки“, Сека Алексиќ проговори за борбата со […]

Наташа Беквалац откри дека добила извинување од мажите кои ја повредиле, а Јелена Карлеуша и порача: „Јас не добив, па се „фрлив“ на шопинг!“

August 30, 2021 естрадаплус 0

Ми се расчистува и моето минато. Некои мажи кои многу ме повредија се јавија и ми рекоа извини … Или напишаа. Претпоставувам дека сетоо тоа […]

Сите и замеруваат дека заборавила од каде доаѓа – Лепа Брена продаде се што имаше во Брчко, а сега се врати после 15 години

August 30, 2021 естрадаплус 0

рпската пејачка Лепа Брена по потекло е од Брчко, но неодамна нејзините соседи откриле дека таму не доаѓа со години. Пејачката по смртта на својата […]