ГАВАЗОВА СО САША ПОПОВИЌ ВО БЕЛГРАД, ФАНОВИТЕ ВЕЛАТ ЕВЕ ЈА НОВАТА ЅВЕЗДА НА ГРАНД

Please follow and like us:
Pin Share

Фолк-пејачката Сузана Гавазова викендов во Белград пееше на свадбата што ја организираше еден од најбогатите Срби, бизнисменот Свето Тодоровиќ. Таа на свадбата се сликаше со Саша Поповиќ, поранешниот сопственик на „Гранд“ и неговата жена, пејачката Сузана Јовановиќ. Па откако ја објави фотката на Инстаграм, тргнаа муабетите. „Еве ја новата ѕвезда на Гранд“, велат фановите. Гавазова … Continue reading

Please follow and like us:
Pin Share