Роналдо доаѓа во ПСЖ

August 24, 2021 естрадаплус 0

Ал-Тани, член на катарското кралско семејство во чија сопственост е ПСЖ, објави монтирана фотографија со која навидум најави нов неверојатен трансфер. Продолжува мистеријата околу наводниот […]

Доживотна забрана за влез во Србија заработи финалистот на „Ѕвездите на Гранд“

August 24, 2021 естрадаплус 0

Финалистот на „Звездите на Гранд“ Садик Хасановиќ, кој пееше националистички песни, беше вратен од граница, а според босанските медиуми, наводно, доживотно му е забранет влез […]

Се појавија експлицитни фотографии од „Жена oд султана“: Тијана целосно го*а, а во креветот добро познат лик (ФОТО)

August 24, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Тијана Милентијевиќ направи вистински бум на музичката сцена кога ја објави песната „Жената на султанот“. Нема забава каде не се пее овој голем хит. […]