Таа е една од најубавите жени на светот, а од 18 години е вљубена во него: 25 години разлика не претставуваат проблем за нив

Please follow and like us:
Pin Share

Многумина тврдат дека нивната љубов, и покрај разликата во годините, е како од филм

Славната двојка моментално ужива на Сардинија, а ја шетаат на луксузна јахта.

Една од најубавите Русинки, манекенката Наташа Поли (36) последните денови од летото ги одбројува на Сардинија, а друштво ѝ прави познатиот бизнисмен Питер Бејкер (60) и нивните две деца.

 

Наташа се вљубила во познатиот бизнисмен од Холандија на 18 години, откако се запознале во Франција, за време на скијање во Куршевел.

Во брак стапиле осум години подоцна, во 2011 година, а венчавката се одржала во Сен Тропе, под будното око на бројни медиуми. Добиле ќерка Александра Кристина во 2013 година, а во 2019 година пристигнал и Адријан Греј.

Please follow and like us:
Pin Share