Ова е куќата во која Вељко и Богдана живеат далеку од очите на јавноста (ФОТО)

August 21, 2021 естрадаплус 0

За да му овозможат бегрижно и мирно детство на својот син Жељко, синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко, и неговата избраничка Богдана Родиќ одлучија дека е најдобро да се преселат во […]

СЕВЕРИНА Е ВЕРЕНА ДУРИ 5 ПАТИ, ОВА СЕ ПОРАНЕШНИ ПАРТНЕРИ! Таа го потврди разводот со Којиќ, а еве како заврши нејзината врска

August 21, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Северина Којиќ по долго време потврди дека зборува за развод од Игор Којиќ. Игор и Северина официјално се разведоа во четвртокот во Загреб, што […]

Пред врската со Милица, Владо Георгиев беше во врска со оваа постара колешка (ФОТО)

August 21, 2021 естрадаплус 0

Бившата девојка на Владо Георгиев е непозната за јавноста, имајќи предвид дека важеше за еден од најголемите заводници на јавната сцена, кој отсекогаш се обидувал да го […]

Лепа Брена ја нарекувале трафо-станица, па ослабела 25 килограми со помош на ова мени

August 21, 2021 естрадаплус 0

Исхраната на Лепа Брена буквално предизвикала револуција во нејзината кариера. Како што самата открива, многумина ѝ замериле на нејзината тежина, на почетокот на кариерата, а некои дури […]