Луна Џогани го покажа стомакот два месеци по породувањето – фановите во неверување од нејзиниот изглед, не носеше ниту градник (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Младата пејачка и победничка на едно реално шоу Луна Џогани се породи на 15 јуни годинава, а од тогаш  вредно работеше на тоа да си го врати своето старо тело по породувањето.

Имено таа сега на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира пред огледало, а акцентот беше ставен на нејзиниот изглед.

Луна на себе имаше краток шорц и кратка маица, а го покажа и рамниот стомак само два месеци по породувањето.

Таа веднаш започна да добива само позитивни коментари, но и тоа дека си ја вратила линијата од пред породувањето.

 

Please follow and like us:
Pin Share