Милица Павловиќ го остави машкиот пол буквално без воздишка: Пејачката во жолто бикини го помати умот на нејзините фанови (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Сите што ја следат Милица Павловиќ на Инстаграм знаат дека пејачката нема проблем да ги истакне женските атрибути во преден план.

Дека Милица се грижи за својот физички изглед сведочат фотографиите и видеата што секојдневно ги споделува со своите следбеници.

https://www.instagram.com/senoritamilica/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6c1d477d-c26f-4b6d-b824-11bd9bc1feca

Пејачката моментално се наоѓа на Копаоник, а судејќи според најавите, не сака да помине летото.

Please follow and like us:
Pin Share