„Машки спонзоруши ИМ СЕ ЛЕПАТ НА ПЕЈАЧКИТЕ КОИ ПРАВАТ ПАРИ“ – Тања Савиќ откри дали има спонзор

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Тања Савиќ последните денови  се најде во центарот на скандал кога сподели видео од луксузно возило на четири тркала кое вози брзо низ населен дел од градот. Со овој потег, Тања го навлече гневот на луѓето, а сега, во разговор со Божо Добриќ, за емисијата „Премиера“, непосредно пред настапот на црногорското приморје, зборуваше за бројни актуелни случувања во животот.

– Јас сум како дома во Црна Гора. Имам уште пет неработни денови за навистина да се одморам – вели Тања.

Во оваа прилика, таа се осврна и на гласините дека нашла спонзор:

 

Please follow and like us:
Pin Share