Македонска пејачка се соблече гола! (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Атрактивната пејачка Марија Луиса од Битола не престанува да објавува провокативни видеа и фотографии на својот профил на Инстаграм.

И покрај тоа што пред неколку години се појави нејзино порно-видео, таа нема проблем и денеска да си игра со имагинацијата на посилниот пол.

Овојпат Марија на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која лежи на кревет како од мајка родена.

Во преден план е нејзиниот задник, а како опис на фотографијата напишала: „Огледалото секогаш најмногу ги сака секси девојките“.

Погледнете:

https://www.instagram.com/p/CYhbKCSLDy0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=87e973fe-8e56-4f43-b9dc-c06fa5da0416

Please follow and like us:
Pin Share