„БЈЕЛОГРЛИЌ ПРОМАШИ“: Сопругот на покојната Силвана бесен поради филмот „Тома“, еве што посебно му смета!

January 2, 2022 естрадаплус 0

Филмот за животот на покојниот пејачка Томислав (Тома) Здравковиќ ги полни кината во претходните недели, а синоќа имаше телевизиска премиера на РТС, но и во […]

Сопругата на Тома Здравковиќ: Беше вљубен во Силвана Арменулиќ бидејќи таа беше недостижна за него

January 2, 2022 естрадаплус 0

По објавувањето и масовното прикажување на филмот „Тома“, животот на еден од најголемите боеми на Балканот, пејачот Тома Здравковиќ повторно е во центарот на вниманието […]

Стравична глетка: Со пукање прекинат настапот на Карлеуша во клубот „Касина“, сите гости легнале на подот како на сцена од филм!

January 2, 2022 естрадаплус 0

Вчеравечер во белградскиот клуб „Касина“, на репризата од Нова Година настап имаше поп- дивата Јелена Карлеуша. Таа излезе на сцената во секси црвен чипкан корсет, атрактивна […]