Скршен од болка, македонскиот пејач ИЗГУБИ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ: „Збогум и почивај во небесното царство“

January 26, 2022 естрадаплус 0

Македонскиот фолкер изгуби драг пријател и напипа емотивна порака за него. Фолк пејачот Марјан Коцев ги трогна, но и растажи своите следбеници со фотографијата и […]

Пејачката Драгана Мирковиќ јавно побара помош од Карлеуша: Јелена, помогни ми!

January 26, 2022 естрадаплус 0

Драгана Мирковиќ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм во последните две години. Пејачката постојано објавува нов фотографии а не пропушта ниту една објава од […]