Едита ги напушта Министерке

March 9, 2018 Martin Petrevski 0

Едита веќе не е дел од групата Министерке. Оваа вест таа официјално ја потврди со статус на својот Инстаграм профил. После повеќемесечните шпекулации, Едита потврди […]