ИН продукција екслкузивно на заминувањето на македонската легенда Наум во Австраија

May 17, 2018 естрадаплус 0

ИН  продукција како екслкузивен и медиумски покровител на долгонајавуваната австралиска турнеја на легендарниот Наум Петрески го имаше правото да го направи краткото интервју со грлото […]

Синан Сакиќ е во многу тешка состојба, неговиот син приведен бидејќи сакал да го изнесе од болница

May 17, 2018 естрадаплус 0

Откако вчера семејството на Синан Сакиќ доживеа вистински пекол, конечно успеа да го ослободи пејачот од болницата во која неговата сопруга тврдеше дека има ужасни […]