На концертот на Пинк запеа 12 годишно девојче, сите останаа без здив !

Please follow and like us:
Pin Share

На концертот на ПИНК запеа 12 годишно девојче. Присутните гости останаа без здив.

На концертот во Ванкувер, Канада, поп ѕвездата Пинк повика едно 12-годишно девојче заедно да ја запеат песната „Perfect“, па девојчето ги воодушеви сите.

Претходно, Викторија Ентони на Твитер изрази желба да запее заедно со неа, па тоа многу брзо дојде до пејачката и таа му ја исполни желбата на девојчето.

Please follow and like us:
Pin Share