Ники Минаж во врска со Еминем?

May 27, 2018 Martin Petrevski 0

Американската рап пејачка Ники Минаж ги потврдила гласините на медиумите дека е во љубовна врска со популарниот рапер Еминем. 35-годишната музичарка најавила нова песна на […]