Енрике Иглесиас ужива во љубовните моменти

Please follow and like us:
Pin Share

Енрике Иглесиас и Ана Курникова моментално ги уживаат најубавите мигови од нивната љубов која неодамна беше крунисана со две преслатки близначиња.

Иако парот не открива многу работи за децата, во последното видео на Инстаграм Енрике реши да покаже колку е преслатка неговата ќеркичка Луси.

Тој откри дека Луси е неговото сонце и не може да се насити од тоа да ја опсипува со бакнежи. Очигледно дека Енрике е посветен татко на близнаците Луси и Николас , бидејќи според видеата што ги прикачува на Инстаграм, Ана не е комплетно преоптоварена со обврски, па има време да вежба.

Please follow and like us:
Pin Share