Лепа Брена ја покажала јахтата што чини 6 милиони евра: Луксуз и раскош од кој ќе ви застане паметот!

August 24, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ имаат своја јахта, која според медиумите чини околу 6 милиони евра Познатата брачна двојка, заедно со […]

Нашата најголема фолк ѕвезда денес слави роденден – погледнете како пејачката изгледала во младоста, нема да ја препознаете!

August 24, 2021 естрадаплус 0

Нашата позната фолк пејачка Сузана Спасовска денес слави и роденден и именден. Спасовска денес го прославува својот 57 роденден, а на социјалните мрежи доби бројни […]

Легендарниот Здравко Чолиќ прозборел за постарата ќерка: „Уна сега е попопуларна од мене, има и фанови!

August 24, 2021 естрадаплус 0

Легендарниот Здравко Чолиќ ја прокоментирал популарноста на постарата ќерка Со децении наназад Здравко Чолиќ важи за еден од најистакнатите пејачи, но последниве месеци сè повеќе се зборува […]