Ники Минаж се омажи

October 22, 2019 Martin Petrevski 0

Американската пејачка Ники Минаж со последната објава на социјалните мрежи потврди дека се омажила за контраверзното момче и продуцент Кенет Пети. Ники уште во текот […]