Мадона ги откажа концертите

November 29, 2019 Martin Petrevski 0

Пејачката Мадона поради здраствени проблеми откажа неколку настапи во рамки на турнејата „Мадам икс“, пренесуваат светските медиуми. Таа на обожавателите им се извини и побара […]