Ана Николиќ заврши во болница

Please follow and like us:
Pin Share

Ана Николиќ е примена во болница, во одделот за гинекологија. Таа се пожалила на постојано крварење од матката, по што била задржана во болница.

Поп-пејачката Ана Николиќ (39) во август минатата година ја роди својата прва ќерка Тара. Меѓутоа, по неколку месечната пауза од породувањето, повторно почна да води здрав живот и редовно да тренира. Но, наместо да се чувствува подобро, Ана заврши во болница, на одделот за гинекологија.

Имено, како што пренесуваат извори блиски до пејачката, таа забележала дека меѓу два цуклуса и’ се јавува крварење од матката, порад што се исплашила и се обратила на лекар. Таму и’ соопштиле дека треба да мирува и да се ослободи од стресот, кој веројатно е причина за крварењата. Но тие станува пообилни, така што Ана ја фатило паника и завршила во болница.

Please follow and like us:
Pin Share