Северина ќе промовира албум

December 14, 2018 Martin Petrevski 0

Пејачката Северина Којиќ ги изненади сите со овој потег. Имено, таа го објави датумот на долго најавуваниот и очекуван албум на цел Балкан. Сите нејзини обожаватели ќе […]