Дани Даниела и Тик так со нова песна и спот

Please follow and like us:
Pin Share

Деновиве во Прилеп во ресторанот Порта се снимаше новиот спот на Фолкерката Дани Даниела заедно со нејзиниот бенд Тик так,песната е насловена Душа Боемска а е дела на Славко Ристески а текстот е на Дани Даниела,снимена е во студиото на Славко Ристески.

Песната звучи евергински и се очекува да е вистински хит ,спотот го снимаше ИН Продукција а е во режија на Дани Даниела ,за неколку денови премиерно ќе биде прикажан на сателитската ИНТВ и неколку телевизии низ македонија.

Please follow and like us:
Pin Share