Ана наполни 1 година: Роденденска забава во семејството на фолкерката Татијана Стефановска

June 16, 2022 естрадаплус 0

Ќеркичката на фолк пејачката Татијана Стефановска вчера наполни една годинка. Малата Ана е преслатко девојче кое на свет дојде минатата година како прва принова на […]