Бобан Цаневски ги направи Македонците горди: Победи во „Никогаш не е доцна“

June 27, 2022 естрадаплус 0

Македонскиот натпреварувач во музичкото шоу „Никад није касно“, Бобан Цаневски од Скопје е еден од тројцата победници во големото финале кое се случи вчера. Бобан во финалето […]