„А бре, Македонче“ ќе ечи на секое парче на земјата каде што има Македонец! (ВИДЕО)

June 24, 2022 естрадаплус 0

Вчеравечер во ресторанот Ragusa 360 – Rooftop се одржа спектакуларна промоција на уште една во низата народни песни кои ќе го обединат македонскиот народ. „Балкан бенд“ го […]