По бурните реакции на дел од кавадарчани, Јелена Карлеуша нема да настапува на Тиквешки гроздобер

June 15, 2022 естрадаплус 0

Овие денови ја објавивме целосната програма за Тиквешкиот Гроздобер 2022 година. По пауза од две години , сакаме да продолжиме онаму каде што застанавме. А […]