Катарина Грујиќ разменува нежности со новото момче

Please follow and like us:
Pin Share

Катарина Грујиќ фатена на дело како разменува нежности со новото момче. Таа врската со фудбалерот ја потврди со бакнежи во позната кафеана.

Пејачката Катарина Грујиќ пред некое време ја прекина едногодишната врска со црногорскиот бизнисмен. Иако, оттогаш во медиумите се пишува дека таа има ново момче, Катарина се обиде да ја сокрие новата врска.

Бидејќи нивната романса повеќе не е тајна, таа одлучи да потврди дека е со познатиот фудбалер, па парот се бакнуваше во кафеана, пренесува Блиц.

За потсетување, Кача не сакаше да ја каже причината поради која раскинала со Коста, но како и да е таа ужива во новата љубовна прилика.

Please follow and like us:
Pin Share