Му пукна филмот на Македонски пејач -До кога бе Српски пеачи ќе носите со една никаква песна која трае 3 недели и ни ги полни локаливе и дискотекиве!!!!!!!

May 27, 2022 естрадаплус 0

Пејачот Jack Daniel револтиран со статус на фб. До кога бе Српски пеачи ќе носите со една никаква песна која трае 3 недели и ни […]

Според фотките од 70-тите, немало дебели луѓе или тие не оделе на море? Сурова вистина открива зошто сите биле згодни, а денес не е така

May 27, 2022 естрадаплус 0

„Покрај храната која беше поздрава, немаше промовирање на дебелината како нешто нормално. Плус-сајз модели и други глупости. Ова е само една во низата осудувачки реакции, […]

Горан и Ленче Кукиќ со македонска песна ги расплакаа свештениците во Словачка: Не сме свесни колку моќна музика имаме

May 27, 2022 естрадаплус 0

Во емисијата Магазин на Сител тие раскажаа поопширно како се запознале, како се подготвуваат за настапите, но и се присетија на емотивни, но интересни ситуации […]