Тој е крал на бакшишот во Македонија: За една вечер заработи ЦЕЛО БОГАТСТВО – највеселата свадба што сме ја виделе досега!

Не е никаква тајна дека нашите познати фолк пејачи и бендови најмногу заработуваат од своите настапи на приватни веселби, свадби, родендени, крштевки… Тие не само […]