ЕВЕ зошто Сузана Гавазова го носи епитетот: Најзгодна на фолк естрадата! (ФОТО)

May 12, 2022 естрадаплус 0

Нашата позната фолкерка Сузана Гавазова ја воодушевува публиката со секој нејзин настап,а особено со стајлингот. Беспрекорна во изборот на модни парчиња, па многумина ќе речат- лесно и […]