Нема веќе ни С од Северина која ја познававме

Please follow and like us:
Pin Share

Покрај многубројните обврски околу новите песни и настапи, големата музичка ѕвезда од Хрватска, Северина Којиќ, конечно и се оствари една од најголемите желби.

Имено, пејачката на Инстаграм се пофали дека е на Малдивите.

„Сонував за бел Божиќ и желбата ми се оствари“ – напишала пејачката позирајќи во бело бикини.

Освен што Северина предизвикала бројни коментари, посебно се истакнале оние поврзани за нејзиниот преслаб изглед.

„Каква жена луѓе ова е жив костур. Премногу ослабела….нема веќе ни С од Северина која ја познаваме…

-Старост

– Костур

Респект, само да се здебелиш малку- беа некои од коментарите за нејзиниот изглед.

Please follow and like us:
Pin Share